Faith in Nature (Usk Loodusesse)

Meil on rõõm teatada, et tootevalikusse on lisandunud looduslik kosmeetika Suurbritanniast – Faith in Nature (Usk Loodusesse).

ME USUME

Meie uskumused juhivad meid kõiges, mida me teeme. See võib tunduda vanamoodne, kuid kui lihtsalt öeldes, siis me usume, et me teeme head. 

Me usume, et me teeme head oma klientidele. Me usume, et me teeme head, juhtides oma äri. Ja me usume, et me teeme head ka planeedile.

Me usume, et kõik meie kliendid peaks saama kasu sellest, mida meie maa meile pakub. Seepärast püüame hoida hinnad taskukohased kasutades samas ainult parimaid looduslikke koostisosi – sest ainult nii saame tagada, et igaüks saab endale lubada looduslikku eluviisi ja see on juba tõeline muutus.

Äris me usume otsustesse, mis seavad esikohale meie inimesed ja meie keskkonna. See tähendab kohalikku tootmist, inimeste kohtlemist nii, nagu me sooviksime, et meid koheldakse ja olla kõigis oma tegemistes nii „rohelised“ kui võimalik.

Me usume, et meie planeedile on parim kui me kasutame looduse enda tervendamisvõimet, kuid ei kuritarvita teda. Me usume, et looduslikku päritolu, julmusevabade koostisosade kasutamine on see, mis muudab meie tooted hästi mõjuvateks. Sest üks asi, mida me oleme õppinud, on see, et nii kaua, kui me teeme head planeedile, kõik muu lihtsalt asetub oma kohale.

Kõik mõjutab kõike.

Tõekspidamised ja usk. Need käivad käsikäes.

Comments

comments