Tootsimaja OÜ tegutseb aastast 2005.  Alates 2015. aasta novembrist alustasime loodusliku kosmeetika maaletoomisega. Esimesed tooted jõudsid meile  Hispaaniast, Lanzarote saarelt.  Tegemist on Aloe Vera ja viinamarjaseemneõli (Malvasia viinamari) baasil valmistatud loodusliku kosmeetikaga. Nii Aloe Vera kui ka Malvasia viinamarjad on kasvatatud Lanzarote vulkaanilisel mineraaliderikkal pinnasel. Vulkaaniline pinnas ja peaaegu ideaalne kliima taimede kasvamiseks avaldub ka toodete kvaliteedis. Hiljem lisandusid ka Hispaania firma Cosmonatura erinevad tooted, seda paljuski klientide soovil. Kuna Tenerife saar on eestlaste hulgas populaarne, siis sealt osteti kaasa ikka neid n.ö botoks efektiga kreeme.  Nii hakati neid üha rohkem küsima ja nüüd on meie valikus Thermal Teide botoks efektiga kreemid ja seerumid. 

Ja kui rääkida Kanaari saartest, siis ei tasu ära unustada, et sealsed hitt-tooted on kindlasti ka erinevad tooted lihas- ja liigesevalude leevandamiseks. Ning loomulikult on nüüd ka meie valikus esindatud! Aga mitte ainult: meie valikus on ka valge tiigri plaastrid ning salvid!

Kui tootja tõi turule uue Cannaloe sarja, siis loomulikult jõudis ka see uus sari meie klientideni 🙂 Kanepiõli tooted oma tuntud headuses!

Erinevad ravi- ja kehaõlid on meie valikus esindatud.

Siin on Sulle abiks veel mõned märksõnad: probleemne nahk ja akne, pigmendilaigud, teolima, meritähe ekstrakt jne.

Täiendame pidevalt oma tootevalikut ja nüüdseks on lisandunud ka Kreekast Olivolio ja Olivolio Botanics sarjad. Osadele teist on need sarjad juba tuttavad oma Kreeka reisididelt. Nüüd on oma lemmiktooteid võimalik osta ka Eestist. Olivolio sari on neitsioliiviõli baasil. Olivoli Botanics koondab enda alla erinevaid põnevaid kehahooldustoodete sarju nagu eeslipiimaga, argaaniaõliga, 24K kullaga, Santorini vulkaanilise tuhaga, Himaalaja roosa soolaga, mastiksiõliga ja Vahemere vetika ning spirulinaga sarja. 

Meie blogist leiad rohkem infot nii Aloe Vera kui ka teiste komponentide kohta, mida meie poolt pakutavad tooted sisaldavad: blogi

Tutvu meie toodetega e-poes