Spirulina – tuntud supertoit nüüd ka kosmeetikas!

Spirulinaga tooted!

Milleks on spirulina kasulik?

Spirulina sisaldab rohkem valku, kui ükskõik milline muu toit maa peal, rohkem kaltsiumi kui täispiim, rohkem beetakaroteeni kui porgand, rohkem kaaliumi kui banaanid, rohkem rauda kui spinat. Sisaldab rikkalikult tsinki, A, B, C, D, E & K-vitamiinidega ja palju muud.
Read more

Kanepiõli kasutamine kosmeetikas – on see ohutu?

Märksõnad: THC ja CBD

Kanepist rääkides viitame tavaliselt taimele, mida kasutatakse narkootikumina. Tegelikult on cannabis sativa lihtsalt üldnimetus mitmesugustele kanepisortidele. Taime joovastavat toimet reguleerib psühhoaktiivne THC ühend, tetrahüdrokannabinool, ja see sisaldub igas sordis erinevates kogustes – seega ei ole igal kanepisordil joovastavat toimet. Näiteks Eestis on seaduslik kasvatada kiu- või õlikanepisorte, mis looduslikult peaaegu ei sisalda psühhoaktiivseid aineid.

Vaata tooted siit!

Read more

👍 Millise Olivolio Botanics sarja šampoon valida?

 
Algselt pesti juukseid Indias massaažiõliga, seega šampooni sünnikoduks on India. Sõna šampoon pärineb hindi sõna champna (चम्पु), mis tähendab masseerimist.
 
Teen väikese ülevaate meie šampoonidest ja seda vastavalt oma kogemusele.
Kõik meie šampoonid on kõikidele juuksetüüpidele, siiski on nad erinevad.
 

Read more

Neitsioliiviõli Olivolio toodetes!

 

Vaata tooteid siit!

Chiose saar ja mastiks!

Mastiksiõliga tooteid vaata siit!

Olivolio Ateenas messil!

 

Olivolio Botnics – miks valida just see Kreeka kvaliteetkosmeetikasari?

Tänapäeval on poeriiulid lookas erinevate kosmeetika-  ja ihuhooldustoodete all. Kohati tundub täiesti lootusetu selles kõiges orienteeruda. Nii on kindlam kasutada seda, mis on juba järgi proovitud, sest mine tea, kas see uus toode ikka sobib mulle!? Sageli arvatakse ka, et kvaliteetne = hirmkallis. Paljude tuntud brändide puhul on see, mille eest kallist hinda küsitakse, just brändi nimi ja usaldusväärsus. See aga ei tähenda, et soodsamad ja vähemtuntud brändid kuidagi halvemad ja ebausaldusväärsemad oleksid. Miks siis ikkagi valida Olivolio Botanics sarja tooted?

Read more