Termaalvesi, mis see on?

Termaalvett nimetatakse ka naha iluveeks, kuna oma olemuselt on see erakordselt mineraaliderikas. Termaalvee unikaalseid dermatoloogilisi omadusi hakati laialdaselt kasutama juba 18. sajandi lõpus. Legend termaalvee “avastamisest” pajatab hobusest, kelle nahk allikasse “kukkudes” imepäraselt tervenema hakkas ja nahk paranenud nahavigastustest ja putukahammustustest, misjärel inimesed ka ise vett naha ja tervise parendamiseks kasutama hakkasid.


Termaalvesi on 100% looduslik puhas vesi, mis saadakse otse allikast, ning see ei sisalda säilitus-, värv- ega lõhnaaineid. Pakendisse villimine toimub steriilses keskkonnas ja vesi on seetõttu bakterioloogiliselt puhas. Pudeli sisu on ühtlane, ei vaja segamini raputamist ning toode on kohe kasutusvalmis.
Termaalvesi sobib igale nahatüübile, igas vanuses, seda võib kasutada igal aastaajal näo värskendamiseks, turgutamiseks, palavuse leevendamiseks, hommikul tursete leevendamiseks, niisutamiseks jne. Piserdada termaalvett otse näole ja lasta mõjuda mõne minuti, vajadusel võib kuivatada salvrätiga. Võib piserdada ka meigile!
NÄIDUSTUSED KASUTAMISEKS:
Näonaha punetus
Põletus, sh päikesepõletus
Sügelus, naha ärritus ja kipitustunne
Peale kosmeetilisi protseduure, nt laserravi, koorimine, peale plastilise kirurgia protseduure, dermabrasioon jne
Vesi sobib pärast meigi eemaldamist, peale habemeajamist, peale depilatsiooni, pärast sauna, sportides näo värskendamiseks.

Allikas apotheka.ee

Vaata toodet siit!