Himaalaja roosa sool – üks maailma kõige tugevam ja võimsam “varjatud saladus”!

Roosat soola kaevandatakse maailma kõige ilusama ja kõrgema mäeaheliku Himaalaja jalamil ning see on juba ammustest aegadest hinnatud oma tervendava ja taastava mõju pooles. Seda, mida iidsetel aegadel osati hinnata ja kasutada, on tänapäeval hakatud taasavastama.  

Vaata tooteid siit!

Naturaalne Himaalaja sool on tekkinud enam kui 250 miljonit aastat tagasi – ajal, mil looduses puudus igasugune saastatus.

Füüsilise ja vaimse tervise teenistuses

Iidsetest aegadest alates on teatud, et soolal on väga võimsad tervendavad omadused ning ka tänapäeval kasutatakse laialdaselt soolaravi, et võidelda allergia, astma, köha ja bronhiidiga. Nahale ja hingamisteedesse ladestuvad soolaioonid hävitavad haigusetekitajaid ja hoiavad ainevahetuse tasakaalus.

Sajandeid on soola kasutatud kaitseks negatiivsete energiate ja vaenulike jõudude eest. Sool on väga oluline komponent maagilistes kaitserituaalides, mida viiakse läbi energeetilise puhastamise ja negatiivsuse hajutamise eesmärgil.

Himaalaja roosa sool on õrnatoimeline, ent tugevalt maandava  mõjuga, aidates vabastada emotsionaalsest klammerdumisest ning ligi tõmmata harmooniat ja küllust. India põlise meditsiini ajurveda kohaselt rahustab sool emotsioone ja närvisüsteemi ning annab tervele kehale enargiat.

Tõhus osaleja kosmeetikatoodetes 

Himaalaja roosa sool on ideaalne koostisosa kosmeetikatoodetes. Soola väärtus ei seisne ainult ilusas roosas värvis, vaid see sisaldab üle 80 erineva mineraali. Nendest olulisemad on  kaltsium, magneesium, kaalium, vask ja raud. Nii nagu Surnumere sool, nii ka Himaalaja roosa sool puhastab, noorendab ja tasakaalustab nahka ja keha, mistõttu kasutatakse seda üha enam spaades  ja kosmeetikatööstuses.

Kasutades roosat soola koos eeterlike või aroomiõlidega, suurendavad need toodete efektiivsust ja soola enda toimet veelgi.

Sool imendub hästi nahka ning tagab suurepärase hoolduse ja niisutuse väsinud ja kuiva naha puhul. Tänu soola puhastavale ja koorivale omadusele on see suurepärane koostisosa seepides, šampoonides ja dušigeelides.

Himaalaja roosa soola teada-tuntud lõõgastav ja stressivastane toime muudab lihtsa vanniskäigu pärast pingelist päeva meeldivaks, lõõgastavaks ja rahustavaks  kogemuseks.

Himaalaja roosa soolaga tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele. Nagu looduslik detox, aitab see sool juhtida soovimatud toksiinid nahast välja. See omadus muudab Himaalaja roosa soola suurepäraseks koostisosaks ka lõõgastavates  näo- ja kehahooldustoodetes.