❤️ Vulkaaniline tuhk ilutoodetes, miks ta kasulik on?

Vulkaanilisel tuhal on mitmeid kasulikke omadusi.
💥 Tuhk on neutraalse pH-ga, antibakteriaalne.
💥 Viiruste vastane.
💥 Peatab pärmseente levikut ning on desinfitseerivate omadustega.
💥Samuti on vulkaaniline tuhk kõrge väävli sisaldusega mineraalne koostisosa, mis aitab organismil võidelda kahjulike bakteritega ja neid hävitada. Väävel esineb samuti hemoglobiinis ja sidekoe kudedes.
💥 Väävel aeglustab vananemisprotsessi, sest tal on võime kaitsta keha väliskeskkonnast tingitud kahjulike mõjutuste eest.

 💥 Vulkaaniline tuhk on naturaalne naha puhastaja. See pole ainult rikkalik mineraalide poolest, vaid koorib ka nahka eemaldades surnud naharakud ja puhastab poore.
 💥Tuhk aitab nähaärrituste, tselluliidi, kahjustatud naha, armide, ekseemi, psoriaasi, kortsude, venitusarmide ja isegi akne vastu. Kui sul on rasune nahk, on tuhaga kooriv seep parim variant. Vulkaaniline tuhk aitab väljutada toksiine ja parandab naha tekstuuri, vähendab kortse ning stimuleerib vereringlust. Samuti annab see nahale ühtlase jume ja sära ning sobib kõikidele nahatüüpidele.
 
Meie vulkaanilist tuhka sisaldavad tooted on pärit Santorini saarelt. Vaieldamatult üks ilusamaid Kreeka saari oma valgete majade ja siniste aknaraamide ning katustega. Ja sajad siniste kuplitega kirikud, seda peab oma silmaga nägema!

https://www.youtube.com/

Vaata tooteid siit!