Veenilaiendite vastu rahvameditsiiniga

Veenilaiendid võivad ilmneda igas eas ja põhjused võivad olla väga erinevad. Siiski kõigil juhtudel tekitavad veenilaiendid valu ja muudavad ebameeldivalt jalgade välimust.

Kõige levinumad põhjused, miks tekivad veenilaiendid: 

Ebapiisav kehaline aktiivsus.
Järsud hormonaalsed muutused.
Vananemine.
Vähene liikumine.
Geneetika.

Õnneks saab veenilaiendite puhul leevendust ka juhul, kui kasutada erinevaid looduslikke retsepte.

Täna soovitame Sulle kombinatsiooni õunasiidriäädikast, porganditest ja Aloe Vera mahlast (geelist). Selle valmistamine on väga lihtne ja selle koostisosad saab osta igast supermarketist või tervisepoest, kuid sul neid veel endal ei ole.

Retsept!

Vaja läheb:

½ tassi Aloe Vera mahla (geeli)
Õunasiidriäädikat
½ tassi tükeldatud porgandid

Valmistusmeetod:

Kõigepealt blenderda tükeldatud porgand koos Aloe Vera geeliga. Vala juurde õunasiidriäädikas. Blenderda, kuni segu on ühtlane ja kreemjas. Tulemus peab meenutama kreemi, seega segu ei tohi olla liiga vedel. Kui Sul ei ole Aloe Vera taime, võid osta Puhast Aloe Vera geeli (jälgi koostisosi, et tegemist oleks tõesti vähemalt 95% puhta geeliga).
NB! Kui Sul on Aloe Vera (Harilik aaloe) taim, siis pead olema kindel, et on tegemist ainult geeliga. Kollane vedelik, mida leht eritab, on aloiin ja see võib tekitada allergiat.

Kasutamine:

Kallis eestlane, võta endale aega, et hoolitseda enda tervise eest!!!

Määri saadud seguga jalad ja aseta jalad pooleks tunniks ülespoole. Loputa segu maha külma veega. Et saada paremaid tulemusi korda mitu korda päevas,.

Lisaks, et vereringet parandada, siis tuleb regulaarselt kõndida lühikesi vahemaid.

NB! Tekts ja pildid internetiavarusest, alljärgnevalt lingilt:
http://www.naturalhealingmagazine.com/heal-your-varicose-v…/